K.K.T.C.'ye Kargo Paket Yönlendirme

Nasıl Kullanabilirim


Image

Üye olurken, Doğru ad soyad ve telefon numaranızı girdiğinizden lütfen emin olun. Kimlik no kısmına 000000 yazabilirsiniz.

Bilgi: Aktivasyon e-postası, Bildirimler veya Gereksiz Posta kutusuna düşebilir. Lütfen "önemsiz değil" olarak işaretleyiniz. Depomuza ulaşan tüm paketleriniz sisteme girilecek, bu işlemlerle ilgili bildirim alacaksınız.

 
Image

Türkiye Adresim sayfasında, sipariş verirken kullanmanız gereken tüm bilgiler yer almaktadır. Kopyala butonu ile, her birini ayrı ayrı kopyalayabilir ve sipariş vereceğiniz sitede ilgili alana yapıştırabilirsiniz. CL ile başlayan müşteri kodunuzu lütfen silmeyiniz.

 
Image

Genel özellikleriyle depomuza ulaşan kargo paketlerinizi, size gönderdiğimiz paketlerinizi,kazançlarınızı ve bakiyenizi görebilirsiniz.

 
Image

Depomuza ulaşan kargo paketlerinizi, içerisindeki ürünlerin tüm detaylarıyla bu sayfada görebilirsiniz. Depomuza yeni paketiniz geldiğinde, sizi e-postayla da bilgilendireceğiz. Depomuza karşı ödemeli kargonuz gelmişse, bu tutar da sisteme eklenir. Paket ödemesi yaparken, bu ücreti de ödemiş olursunuz. Eğer kapıda ödemeli bir sipariş verecekseniz, bize ulaşmadan önce bakiyenize para eklemiş olmalısınız.

 
Image

Hazırlanmasını ve gönderilmesini istediğiniz paketleri bu sayfada görebilirsiniz.

 
Image

Adreslerim sayfasında, paketlerinizin gönderileceği adresleri ekleyebilirsiniz. Farklı ad soyad, farklı adres ve telefon numaralarıyla kaydedebilir, paketlerinizi eklediğiniz bu adreslerden birine isteyebilirsiniz.

 
Image

Paketlerim sayfasında, Yeni Paket Oluştur butonuna tıkladığınızda bu sayfa açılır. Bu sayfada, sağ tarafta depodaki kargo paketleriniz görünür. Üzerine geldiğinizde, paketinizin içeriğini görebilirsiniz. Paketinize eklenmesini istediğiniz paketleri sürükleyerek sol tarafa bırakabilirsiniz.

 
Image

Sepete ekleme işleminden sonra, sağ üstte bulunan Hesapla butonuna tıkladığınızda, aşağıda kargo firmaları, tahmini teslimat süreleri ve fiyatlar listelenir. İstediğiniz kargo firmasını seçerek, bakiyeniz, kredi kartınız veya bakiye + kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Paketiniz 24 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya verilir. Takip numaraları sisteme girilir. Aras veya MNG Kargo ile istemişseniz, takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

 
Image

Arkadaş daveti sayfasındaki url'yi kopyalayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ilk siparişinden 1.2 $ kazanacaksınız. Kazançlarınız cüzdanınıza otomatik olarak eklenmektedir. Bu kazançlarınızı, kargo ödemesi yaparken kullanabilirsiniz.

 
Image

Cüzdanım sayfasında, hesabınızdaki hareketleri görebilirsiniz.