K.K.T.C.'ye Kargo Paket Yönlendirme

S.S.S

Ücretli ve ücretsiz üyelik seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ücret ödemeden de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eğer ekstra indirimler ve kazançlar elde etmek isterseniz, istediğiniz zaman ücretli üyeliğe geçiş yapabilirsiniz.

Sistemimize e-posta ve sms doğrulamalarını yaptıktan hemen sonra giriş yapabilir ve hizmetimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sisteme üye girişi yaptıktan sonra, Türkiye Adresim sayfasında, içerisinde üye numaranızı da bulunduran adresi kullanabilirsiniz. Üye numarasının, sipariş verilen sitede adres kısmına yazılması zorunludur. Aksi halde, bize ulaşan kargo paketlerinizin sisteme girilmesinde gecikme yaşanabilir. Sipariş verirken kullanmanız gereken tüm bilgiler, Türkiye Adresim sayfasında yer almaktadır.

Bazı kargo firmaları, gerçek ağırlık ve boyutsal ağırlık arasından, hangisi fazlaysa ona göre ücret almaktadır. Boyutsal ağırlık, en x boy x yükseklik / değer olarak hesaplanmaktadır. Bu değer, kargo firmalarına göre değişiklik gösterebilmektedir. 3000, 5000 veya 6000 olabilir.

Standart üyelerimizin paketleri 120, premium üyelerimizin paketleri ise 360 gün boyunca ücretsiz depolanmaktadır.

Güvenlik sebebiyle böyle bir hizmet verilememektedir. Ancak isterseniz, paketlerinizi Türkiye içerisindeki bir adrese, ücretini ödediğiniz takdirde yönlendirebiliriz.

Depomuza ulaşan kargo paketleriniz, 48 saat içerisinde sisteme girilmektedir. Yoğunluk sebebiyle sisteme giriş işlemlerinde gecikme yaşanabilmektedir. Sisteme girilen paketleriniz için e-mail alırsınız. Ayrıca bu paketleri, müşteri panelinde de görebilirsiniz. Eğer kargo paketinizin bize ulaştığından eminseniz ve 72 saat geçtiği halde sisteme girmediğimizi görmüşseniz lütfen bize e-mail veya Whatsapp aracılığıyla yazınız.

Bize ulaşan kargo paketlerinizi, sisteme giriş yaparak panelinizde görebilirsiniz. Bir paket oluşturarak, istediğiniz kargo paketlerini paketinize ekleyebilir, hesaplatabilir, istediğiniz ad soyad, adres ve telefon bilgilerini girebilir ve kredi kartıyla ödemesini yapabilirsiniz. Paketiniz 48 saat içerisinde hazırlanacak ve kargoya verilecektir. Kargoya verilen paketinizle ilgili olarak size e-mail ve sms göndereceğiz. Ayrıca bu paketlerinizi müşteri panelinde de görebilirsiniz.

Hazırlanmış paketlerin açılma işlemi, güvenlik sebebiyle yapılamamaktadır. Ayrıca, bize ödediğiniz tutar için, sistem tarafından otomatik olarak fatura kesildiğinden, karışıklığa da yol açabileceğinden ne yazık ki hazırlanmış paketiniz için bir işlem yapamayız. Lütfen emin olduktan sonra paketinizi oluşturarak ödeme yapınız.

Farklı isimler adına gelen kargo paketleri birleştirilemez. Her müşteri, kendi adına gelen paketler için talepte bulunabilir ve ödemesini yapabilir.

Gönderdiğimiz paketlerinizi, Gönderilmiş Paketlerim sayfasından görebilir ve takibini yapabilirsiniz.