K.K.T.C.'ye Kargo Paket Yönlendirme

Teslimat Koşulları

Sipariş verdiğiniz ürünler PTT, MNG veya Aras Kargo ile gönderilmektedir. Teslimat süresi, sipariş onayı mailinini takiben gönderilecek kargoya teslim bildiriminden sonra PTT, MNG ve Aras Kargo firmalarının sağlamış olduğu teslimat süreleri kadardır.

Hafta içi 10:00'a kadar ödemesini yaptığınız paketler 48 saat çerisinde kargoya verilmektedir. Siparişlerinizi, kargolarım sayfasından takip edebilirsiniz.

Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikme olabilir. Bu gecikmelerden dolayı APRCL sorumlu tutulamaz.

Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcı’nın yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden APARCL sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler Alıcı’ya ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetleri hattı aranarak APRCL’ye iletilmelidir.